Kuşadası Klinik Psikolog / Psikoterapist

Ajans Papirus

Kuşadası, Aydın, İzmir ve çevre il, ilçelerden gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz. 

Adres: Türkmen Mahallesi, Candan Tarhan Bulvarı, No:116/1, Kuşadası

Cep: +90 0552 234 36 53

Tel: 0256 613 3 999

email: info@taylanbaran.com

Not: Cep telefonu veya  Instagram https://www.instagram.com/taylanbaranrecber/  üzerinden daha hızlı geri dönüş alabilirsiniz. 

Hakkımda

   2019 yılında Bergamo Üniversitesinden (İtalya) Otizmli Çocuğu Olan Annelerin Psikolojik ve Sosyal Problemleri başlıklı araştırması ile yüksek lisans (Klinik Psikoloji) eğitimini tamamladı. Bu süreçte ağırlıklı olarak göçmenlere ve yabancılara hizmet veren Prisma Luce Kliniğin’in Milano ve Brecia şubelerinde çalıştı. 
 
   Lisans (Psikoloji) eğitimini Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesinde tamamladı. Siber Zorbalık Problemi ve Önleme Stratejileri başlıklı teziyle çağımızın problemlerinden biri olan sanal zorbalık ve onun psikolojik etkileri ile ilgili araştırma yaptı. Eğitimi sürecince Bilişsel Davranışçı Terapi, RORSCHACH ve MPPI (Minnesota Kişilik Envanteri) gibir bir çok eğitimi tamamladı. Ayrıca iyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.
 
 

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. 6998 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.
ONLINE RANDEVU
Online Randevu